Pakiety podstawowe


Pakiet luz HDPakiet komfort HDPakiet komfort PLUS HDPakiet Presiż HDPakiet MAX HD 

Pakiety dodatkowe

Pakiety dodatkowe
Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium: C+, Sport, Sport 2, Family, Film, 1, Seriale, Dokument, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji.
Oferta CANAL+ to 6 kanałów premium: C+, Sport, Sport 2, Family, Film, 1 w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji.
5 kanałów filmowych FilmBox to setki godzin filmowej rozrywki dla całej rodziny. Komedie, dramaty, akcja, kino familijne – każdy znajdzie coś dla siebie. W skład pakietu wchodzą: FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Action, FilmBox Family, Filmbox Arthouse.
Kanał oferuje naprawdę szeroki przekrój kina: od filmów i seriali dokumentalnych lub popularnonaukowych poprzez ekstremalne wyczyny sportowców aż po spektakle operowe i koncerty, a wszystko w zachwycającej jakości 4K.
wydarzenia sportowe relacjonowane na żywo przez 24 godziny na dobę w jakości 4K. Na antenie kanału można oglądać m.in. rozgrywki najlepszych piłkarskich lig świata oraz prestiżowe wyścigi Formula 1™.
CINEMAX, CINEMAX 2 – pakiet kanałów filmowych w jakości HD, prezentujący zarówno kasowe, jak i alternatywne produkcje filmowe.
3 programy w jakości HD – HBO, HBO 2 i HBO 3. HBO to potężna dawka najlepszej rozrywki dla całej rodziny.
Viasat Nature, Viasat Explore, Viasat History, Epic Drama – kanały pochodzące z międzynarodowej grupy Viasat World, oferującej swoim widzom wiedzę i rozrywkę w ponad 47 krajach.
4 Kanały: Epic Drama, Fashion TV, Djazz, Brava
to całodobowa telewizja informacyjno-publicystyczna. W ofercie kanału znajduje się publicystyka na żywo, audycje i magazyny, publicystyka kulturalna oraz filmy dokumentalne i reportaże.
TVP HD – polska stacja ogólnotematyczna Telewizji Polskiej, nadawana w wysokiej rozdzielczości (HDTV) oraz TVP Seriale – lider wśród polskich kanałów filmowych, emitujący najlepsze seriale produkcji TVP, ale także seriale i filmy zagraniczne
Fast&Fun HD, FightBox HD / SD, Erox HD, Eroxxx HD
Usługi dodatkowe

Usługa przewijania umożliwia Ci dostęp do wybranych programów kilka dni … Czytaj dalej

Możesz oglądać emocjonujący mecz w CANAL+ Sport, a Twój maluch … Czytaj dalej